Forum: Duranforever Forum
Start a New Topic 
   Board|Threaded
Author
Comment
View Entire Thread
Re: Duran Duran -vinyly na prodej

Není to ve zlém! Jsem velký fanda LP a mám toho spousty a jen ojediněle za LP nové, nebo téměř nové z US jsem dával více, než 200,-. Chci mít vše jak na LP a na CD a také na DVD, tak jestli mi můžeš poslat na můj mail seznam, co vše nabízíš a za jakou cenu. Díky, petrrericha@post.cz

Email  

Ja sa nehnevám ,ale koniec koncov ja nikoho nenútim aby si ich kúpil.Tí čo ma poznajú vedia ,že nie som na to odkázaný aby som si privyrábal na vinyloch.Možno to nie je málo ,to máš pravdu -ale vela tiež nie.Mám z tých platní po 2 ,aj tak som rozmýšlal či si ich nenechám(jednu na počúvanie-druhú zabalzamovať!!.A ked Vám sem napíšem že som si kúpil 3 rovnaké 2 LP ASTRONAUT čo si o mne pomyslíte?? To aby mi vydržali na platniach až do smrti..Okrem toho mám ASTRONAUT na 1.cd 2.promo cd 3.cd/dvd 4.cd so všetkými podpismi. Ale tie vinyly sú pre mňa viac ako to cd s tými podpismi!! A môžem Vám zaručene potvrdiť ,že hrá o 30-40% lepšie ako cd.Takže len tolko.Momentálne je to všetko na fore čo mám na predaj,možno trochu neskôr sa niečo rysuje...ja som skutočne milý človiečik ,len nemám rád ked sa do mňa zadrapkáva-Ahoj

Email  

Jsem moc rád, že se hned neurazíš, to je v dnešní době moooooooc dobře! Pro každého je "cena" něčeho nízká nebo velká, každý má svůj názor ... ale ikdyž se mi zdá tvoje cena vysoká, tak nemám ani trošku chuť tě "hanit" a psát o tobě jak jsi "špatný", v žádném případě .... Já to čas od času zkouším na českém aukro.cz a povedlo se mi sehnat třeba vynil "Out of my mind" v remixech za super 100,-Kč ... (to je jen příklad) ... ale proč ti dnes píšu? Hlavní důvod je, abych se tě zeptal jestli máš možnost sehnat "prý" povedené DVD z Budapešti 2005!!! . . . je možné ho nějak získat? Prosím o odpověď na můj email! Díky předem!!!

Email   196-427-675  

Co se týče kvality - pokud nemáš špatný gramec a hroznou, tupou přenosku, tak ti to bude vždy hrát o 50% lépe než CD. Analog je věrný a digitál je pouze napodobování něčeho. Mám spousta zajímavých LP,jsem velký fanda 80 a hlavně novoromantiků. Když kupuji LP, tak určitě ne ty české a maďarské a podobné - ty bohužel nehrajou! Tak se chci zeptat, kdo vydal ty tvé LP? jinak bych se chtěl zeptat na pár věcí: něco jsem slyšel o DD revival ze Slovenska - je možno někde, něco slyšet? Potom bych rád někdy nějaké dvd DD live do roku 85. Bylo by něco takového tady od někoho sehnat? díky

Email  
Re: Duran Duran -vinyly na prodej for peter

ahoj peto.
pytal si sa na slovensky revival duran duran.tak to obrat na cloveka menom fumero,ktory sem pise obcas.
tusim ma fumero@stonline.sk
alebo fumero boy...neviem presne.on je klavesak v tej bande.volaju sa bond.maju nove cd,je to dost kvalita clovece....
maj sa

Ahoj Romane,Peto vybavím vás jednou odpovedou ak sa nenahneváte.Roman o DVD z Budapešti naozaj neviem,ale vidím že sa objavujú sporadicky dvd-r z europskeho turné.Ja som dostal kontakt na jedného chlapa ,ktorý ma cca 60-70 DVD-R Duran Duran materiálu dobrej obrazovej a zvukovej kvality.Zobral som na skúšku 3 kusy a dopadlo to velmi dobre.Je však pravdou ,že sa jedná o velmi čerstvé nahrávky z rokov 2003-2005 takže pri starších to bude s kvalitou horšie,ale je to zatial najlepšie skompletitzovaný materiál aký som videl pokial sa jedná o TV-nahrávky.Kvalita je na hranici 9-10(treba brať ohlad na to že je to z TV čo sa týka zvuku-takže STEREO ),ale ináč moc fajn..Problém je v tom že to nie je lacná záležitosť ,pretože je to aj pekne zostrihané a editované-proste má to hlavu aj pätu.Určite sa uňho objavia aj tieto veci ,myslím turné ASTRONAUT .Takže by som skúsil trochu počkať.Ešte mám kamaráta z Budapešti ,ktorý by o tom mohol niečo vedieť....
Peto -výhradne UK/EMI alebo US /CAPITOL-všetky vinyly čo sú v ponuke.Len je pravdou aj to ,že už som počul aj Juhoslovanský vinyl ktorý hral lepšie ako vinyl vydaný v Anglii.!!

Email  

RE: PETR
Ahoj.Pokial sa chceš dozvedieť viac o revival BOND pozri na: http://www.duranduran.sk/stories/text_stor_bond.html
http://www.duranduran.sk/review/text_rev_duna04.html
http://www.duranduran.sk/review/text_rev_from04.html
http://www.duranduran.sk/review/text_rev_from03.html

I ked to tam není už moc aktuálne,tak aspoň neco.Alebo sa možeš kludne obrátit na mňa.

Email  

Díky díky Vám všem!
Proč mi zajímají DD revival. Jako bývalý DJ a milovník 80 let a podobné muziky, dělám poměrně často 80 party. No a jelikož jak jsou docela ohrané kapely, které vystupují na těchto party a všechny se pokouší napodobovat Depeche Mode a Oceán, tak chci přitáhnout nějakou změnu a hlavně určitě moc příjemnou v podobě DD revival. tak bych chtěl i slyšet nějaké to demo, nebo někde něco stáhnout, abych si mohl udělat obrázek.
Co se týče LP: pravda, setkal jsem se asi dvakrát, že české LP hrálo o něco lépe než LP z Virgin, ale je to spíše náhoda.
A těch DVD: toho borce bych chtěl poznat, co má takovou sbírku dvd DD. Já někde viděl originál live asi z roku 84,nebo 85 - tak to by mi zajímalo. Máte to tu někdo?

Email  

Ahojky všem...Myslím že Petr tu psal,že poslouchá hlavně novoromantický věci...musím říct,že jsem na tom podobně.Pro mne jsou naprosto prioritní DD,pak dlouho,dlouho nic a pak právě "novoromantismus".Nedávno se mi dostalo do rukou zajímavé DVD z produkce ARD.Byl to výběr hitů z Formel eins a jsou tam moc zajímavé věci...tak např.:Visage,Yazoo,Thompson twins...není to čistě novoromantický výběr,ale jsou tam i další moc dobrý věci..Tears for fears,Camouflage.....a samozřejmě taky pár nezbytných "kravinek"...Celkově je to ale dost povedené DVD...

Email  

No,tak jsem právě zjistil,že už jsem na fóru jednou o tomto DVD psal...holt-nikdo není dokonalý....

Email  

RE: Petr-Plzeň
Ked chceš možem ti nejaké ukážky v MP3 poslat emailem.

Fumero: byl by jsi moc hodný, kdyby jsi něco poslal. Chci si je poslechnout. Pokud možno i nějaké info, co potřebujou na vystoupení,cena a podobně. Jinak co se týče DVD výběrů z 80 let - suše nejlepší výběr je WAVE 80. Je to strašně našláplý! Kdyby někdo něco takového chtěl, mám takové muziky doma docela dost, tak mohu poskytnout kopii. Doufám, že to nečte osa.

Email  

O.K. jasne. Pošlem ti nejaké mp3 ukážky.V pondelok.

Email  

Ahojte -s vaším dovolením sa ešte raz vrátim k téme ktorou sa vlastne rozvinula celá táto debata a to je cena za ktorú som ponúkol vinyly.Takže Roman,Peťo dal som si pár dní na čas aby som sa presvedčil či hovoríte pravdu a navštívil som virtuálny trh kde je cca 3000-4000 obchodníkov ktorí predávajú muziku v rôznych formátoch cd,lp ,kazety a snažil som sa kúpiť nejakú platňu od DD ,ktorá by ma vyšla kým sa dostane ku mne domov do 100Kč. Páni nemožné!! -resp.možno keby som velmi dlho hladal tak dajaká malá platna 45rpm okolo sto korún českých.To že natrafíš na vinyl v aukcii v cechách alebo na slovensku do sto korún -podotýkam raz za rok!!! myslím ,že kým by som bol dal svoju terajšiu zbierku dokopy tak prejde 200 rokov ked by som mal tolko čakať.To čo vyšlo u nás na trhu na platniach a radové albumy na cd je niečo iné, ale podla tohto väčšina z vás nakupuje len pri príležitostnej ceste v zahraničí alebo ked na niečo natrafí u známych pre ktorých to nemá hodnotu.Ináč by ste nemohli tvrdiť že tie ceny sú vysoké! Ak by ste chceli predsa len časom skompletizovať zbierku od DD na cd+lp+nejaká mamorabilia tak vás dopredu lutujem bude vás to stáť majland! A pozor napálené disky mi sem nedávajte na porovnanie,tie pre mňa nemajú žiadnu hodnotu. S pozdravom a bez hnevu-krushbrother73

Email  

Ahoj, zase takhle do detailu jsi to zjišťovat nemusel, ale snaha se cení! Nemusíš tolik obhajovat svoje ceny, určitě se najdou lidi co to koupí, v pořádku a ti další si to prostě seženou po svém. Možná ty lidi baví právě to shánění za levnější peníz po aukcích, burzách, vyměňování se stejně posedlými lidmi, při dopisování, apod. Zkus se na to podívat třeba i takhle!
Zkompletovat sbírku DD s plnou peněženkou je "práce" na několik dní. Stačí vyťukat eil.com a jen objednávat
Zdravím! R.

Email   196-427-675  

Já Ti věřím, že sehnat LP kolem 100Kč jeobtížné, ale nemožné. Pokud budeš prohledávat místa, kam lezou všichni a ví o tom spousta lidí, tak tam nic levně seženeš. V Usa LP stojí maximálně ve 100% stavu a kolikrát i zabalené 5 dolarů. Průměrná cena je tak 2 dolary. V německu je to podobné, ale tam je to o trochu více, ale bohužel v čechách ti pitomci, co zjistili, že LP se opět začli prodávat, tak najednou zvedli ceny z 50 kč na 200 kč. Já kupoval LP tak do 70 kč, ještě než to zvedli. Dobré je obejít antikvariáty i tam lze do 150,- něco sehnat, ale je to opravdu na každém, kde to kdo shání. Pak je otázka svého kapitálu. Kdybych neřešil peníze, tak je jednoduché si objednat vše i nějaké rarity na spoustu místech.

Email  
vinyly,vinyly,ach ,tie vinyly...

ludia,vidim,ze sa vracia aj tu stara dobra doba a ludia zhanaju platne a single...
skusim dat tip a pomoct zufalym zbludenym dusiam,ktore trpia duranofreniou...
v blave su dav ksefty/sekace-kde sa daju kupit dosky a vinyly fakt za babku...ak yhanate nieco konkretne,napiste a ja sa pozrem.samozrejme,duran vacsinou berem ja,ale maju tam velmi casto aj po dva kusy.
aj single....kupil som lp za 50 a singel tiez.duran nahodou.ma tam vascinou vecicky z obdobia 80 rokov....
dokonca ludom zhana aj dobre gramce,aby si to kupovali...
dobry tip,nie?

dirtytaylor: super nabídka! Kdyby jsi něco viděl, tak dej vědět. Jelikož jsem milovník 80 let a už teď mám dosti LP, ale pořád něco lovím. - ICEHOUSE,BLOW MONKEYS,VISAGE,OMD,DURAN DURAN,FRANKIE GHOST TO HOLLYWOOD,PET SHOP BOYS,DEPECHE MODE,TALK TALK,PROPAGANDA,TEARS FOR FEARS(GRADUATE),no a podobné. Tohle jsou mé jedni z velmi oblíbených a které bych bral i na LP, nebo mám jen něco od nich. Vše musí být originál,žádné české,polské,maďarské a podobné kopie,kterých je všude mraky. Bude to super, když sem,nebo třeba na mail pošleš něco co jsi viděl, nebo kdyby jsi něco objevil. Děkuji za všechny.

Email  

Petr já s tebou súhlasím s tou amerikou ,je to pravda je to tam lacnejšie,ale to s.......poštovné,to je to čo vynesie cenu toho lp-éčka hore.Preto som písal aj vetu,že kým sa to dostane k tebe.Aj dirty má pravdu- burzy sú fajn vec,ale kolko razy je tam len jugoton a podobne.Aspoň u nás .Možno ja nemám šťastie kúpiť niečo lacno a dobre.

Email  

No jo, štěstí je to, co člověk potřebuje! Kolikrát se mi stalo, že jsem sehnal třeba nějaký skvost na LP za 150Kč a týden na to mi volá kamarád, že to sehnal za půlku. Je to u mě poměrné časté, tak když kupuji něco staršího, tak nepospíchám věřím tomu, že se to někde objeví za méně.

Email  

ahoj.vela tych veci,co si pisal tam maju!!!
napr.perfektny maxac tears for fears.napr.keby si mohol volat,mozem ti priamo z predajne povedat.ale asi to je drahe,ze?
pozrem sa ,co tam maju presne.je to za 50 vacsinou...

for dirtytaylor: díky za info! Pokud budeš té laskavosti a zjistíš co tam mají,byl bych rád! Pokud možno vždy uvést celý název kapely a albumu. Jelikož už něco mám, tak ať nekupuji něco víckrát. předem díky!

Email  

no nazdar.prave som sa vratil z tej predajne.
tak clovece,myslim,ze by si si prisiel na svoje.hrabal som sa tam len chvilu,lebo som si povedak,ze to nema zmysel.je tam toho snad-5 metrov platni a singlov.prisaham,ze je tam mozne aj nemozne!!!
mali tam maxac frankie-relax-
maxi-tears for fears-shout
7-visage-fade...
depeche-maxi
thompson twins lp
duran je uz prec-u mna,maju len origos notorious lp
visage lp
aha-vsetky ich dosky
aha-take on me maxi
powerstation lp
ray parker-ghostbusters maxi
no clovee,je tam toho priserne vela.ale fakt sa mi nechce uz pozerat,ci je to original alebo tak.dost je ich tam nemeckych,ale tie jugose a opusy ani jeden.aspon na tych,co som pozeral.
peto,to by si sa musel ist pozret sam,je to nemozne cele to prezerat.ani neviem ako by sa to cele k tebe dostalo....musel by si prist.ale je to dobry tip,da sa dojednat s nimi aj cena,aj ked tieto veci stali kolo 150 sk.je to rozne.treba sa tam prehrabat.kazdy tyzden to doplnaju...takze tak.

ty si tu peter????
pod na chat!!!!

alebo na guestbook...
maju tam aj lp talk talk....neviem teraz nazov rychle.

jsi tu kamaráde ze slovače?

Email  

ahoj peto.sorry,ale musel som ist...
ak by si mal o nieco fakt zaujem,tak sa ti pozrem,kto to vydal a tak...len je toho moc,tak "opatrne"...haha

Ahoj Dirty,
nezapomněl jsi na mě s tím vinylem od Power Station "Power Station" 1985 + singl? Loni jsi mi ho kupoval, pamatuješ?

Ahoj Petře,
na vinyly se ti můžu podívat v Liberci, až se tam dostanu, taky je tam krámeček s vinylama, ale nevím jak moc je zásobený s tím co sháníš ty. Kdyžtak pošli na tebe telefon a já ti pak někdy zavolám, až tam budu! Ale fakt nemůžu říct, kdy přesně se tam dostanu, ok? Měj se!

Email   196-427-675  

to Dirty a Romanduran: 608-267639. To je číslo na mě. Když tak mi napište, ať si vás mohu uložit. Budu rád za každé info, co kde mají. Když by někdo něco honil z 80 let na dvd, tak mohu nabídnout svou sbírku.

Email  
Re: Duran Duran -vinyly na prodej-aktualizace 17.8.2005

DD-Duran Duran 1st album HARVEST!!/US-CAPITOL 235Kč
DD-SEVEN AND THE RAGGED TIGER UK/EMI 225Kč

12 inch:

DD-Notorious US/CAPITOL 235Kč

výborný stav
e-mail:3gabo@stonline.sk

PS: toto mi ešte zostalo,ahojte

Email  
for roman

ahoj.jasne,ja tych powerstation mam stale doma,len sa neviem rozhodnut,ci si to mam nechat alebo to dat uz tebe....mal som to kratko ,ani raz nepustal,ale stale sa neviem rozhodnut.presiel som totiz na vinyl...no,maju tam este jednu platnu,keby si to velmi chcel.....aj tak zabalenu...

for peter

cd blow monkeys som nasiel...aj cd zbieras?

for dt: a jaký jsou to Blow Monkeys? Cd také občas kupuji, ale málo a musí to být za super price! Napiš ceny a co to je za alba. Zatím díky moc!!

Email  
Re: Duran Duran -vinyly na prodej+VHS

prodej:

DD-ARENA VHS/NEW 230Kč
DD-GREATEST VHS/NEW 230Kč
DD-Secret policemans ball VHS /vela rôznych interpretov/Duran Duran-Save a prayer(LIVE)1987 vystúpenie Výborný stav -230Kč

12 inch:
DD-Notorious US/Capitol výborný stav- 230Kč

LP:

DD-1st album US/HARVEST label!!- CAPITOL 230Kč
DD-Seven and the ragged tiger EMI/UK výborný stav 220Kč
DD-Rio US/Capitol HARVEST label!!- velmi dobrý stav 150Kč

Email  
Re: Duran Duran -vinyly na prodej+VHS

pridavam este tieto VHS/
Duran Duran/ Making of arena/ velmi dobry stav 230kc
Power Station/VIDEO EP/ velmi dobry stav 230kc

mail/ 3gabo@stonline.sk

Email  

peto,blow monkeys pozrem este dnes...napisem.

for Fumero!

Čau Fumero! Mám na tebe prosbu. Jak jsme se bavili ohledně vystoupení Bondů a jejich CD, tak jestli mi to můžeš poslat. Já ti to zaplatím,ale docela rád bych už to měl v ruce, abych to mohl naposlouchat. Díky

Email  

O.K. pošli mi na muj email tvoju adresu.

Email  
for Petr

... sakra, já na ty Bondy pro tebe zapomněl - dovolená, práce, bydlení, druhá práce, stránky ....
OMLOUVÁM SE!!!! Romanduran

Email   196-427-675  
Re: Petr-Plzeň / Roman

Tak to teda nechám asi na vás dvoch. Dúfam,že sa nejak dohodnete.

For Roman: Už mám nejaké DVD hotové. cca na druhý týden to posielam.

Email  
for Romanduran

OK ROmane! Tak pokud se Ti teď podaří na to nezapomenout a budeš mít cestu kolem něčeho, od kud se to dá poslat, tak to prosím pošli. Díky!! A jen takový dodatek: kdyby šlo to dvd DD live z aktuálního turné.Je to nějaké to z ameriky, jak jsi říkal, dobře nahraný,tak kdyby šlo poslat i toto,byl bych ti vděčen. Díky

Email  
Get your own FREE Forum today! 
Report Content ·  · Counters & Site Stats   Online Photo Albums   Email Forms   Free Guestbooks 
powered by Powered by Bravenet bravenet.com